Dette er resultater fra Göteborg Cup Handboll 2020. Se de siste resultatene fra Göteborg Cup Handboll 2021 her.

Siste resultat

Göteborg Cup Handboll 2020 begynner
Slutt
4/9
5/9
6/9
11/9
12/9
13/9

Finals

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
13091111 sø 13/09 16:45 sø 13/09 Valhalla Sport A P12 Slutspel A Finale IFK Kristianstad 17 - 9 IK Baltichov  
13092508 sø 13/09 15:45 sø 13/09 Rosendalshallen P12 Slutspel B Finale Önnereds HK Svart 10 - 15 IK Sävehof 5  
13091112 sø 13/09 17:45 sø 13/09 Valhalla Sport A P13 Slutspel A Finale OV Helsingborg 1 16 - 15 Täby HBK  
13090511 sø 13/09 16:35 sø 13/09 Valhalla Sport B P13 Slutspel B Finale Önnereds HK 1 19 - 13 IK Sävehof Röd  
13090712 sø 13/09 18:00 sø 13/09 ÖHK-Hallen A P14 Slutspel A Finale Önnered HK 1 15 - 16 Ystad IF HF  
13091412 sø 13/09 17:45 sø 13/09 Heidhallen P14 Slutspel B Finale IFK Skövde HK Vit 12 - 11 HK Silwing Troja  
13092114 sø 13/09 19:10 sø 13/09 Lundbystrand 1 P15 Slutspel A Finale Täby HBK 1 20 - 12 Önnereds HK Grön  
13090313 sø 13/09 18:45 sø 13/09 Lundbystrand 2 P15 Slutspel B Finale RP Linköping 15 - 17 Redbergslids IK 1  
13090112 sø 13/09 17:45 sø 13/09 Serneke Arena A P16 Slutspel A Finale HK Silwing/Troja 17 - 8 IFK Kristianstad  
13091012 sø 13/09 18:40 sø 13/09 Lundbystrand 3 P16 Slutspel B Finale RP IF Linköping 15 - 16 IFK Skövde 2  
13091512 sø 13/09 17:45 sø 13/09 Frölunda Kulturhus F12 Slutspel A Finale Hammarby Handboll 2 0 - 1 Hammarby Handboll 1    
13091712 sø 13/09 17:45 sø 13/09 Landala Sporthall F12 Slutspel B Finale HK Aranäs 2 5 - 8 Kungälvs HK Grön  
13093512 sø 13/09 18:00 sø 13/09 Lillekärrshallen F13 Slutspel A Finale Ljunghusens HK 2 15 - 10 Eslövs ik  
13093310 sø 13/09 16:15 sø 13/09 Lundenhallen F13 Slutspel B Finale Kärra HF 1 15 - 7 Täby HBK  
13090711 sø 13/09 17:00 sø 13/09 ÖHK-Hallen A F14 Slutspel A Finale IK Sävehof 1 9 - 11 Alingsås HK 1  
13090812 sø 13/09 18:25 sø 13/09 ÖHK Gbg Brandservicehallen F14 Slutspel B Finale Alingsås HK 2 12 - 10 IK Sävehof 3  
13092113 sø 13/09 18:20 sø 13/09 Lundbystrand 1 F15 Slutspel A Finale Önnereds HK 13 - 9 Kärra HF  
13090312 sø 13/09 17:45 sø 13/09 Lundbystrand 2 F15 Slutspel B Finale Alingsås HK 10 - 9 KFUM Trollhättan  
13092112 sø 13/09 17:30 sø 13/09 Lundbystrand 1 F16 Slutspel A Finale IK Sävehof 1 17 - 9 RP IF Linköping  
13090912 sø 13/09 17:45 sø 13/09 Serneke Arena B F16 Slutspel B Finale Ovesholms IF 7 - 8 IF Hallby HK  
06090711 sø 06/09 18:50 sø 06/09 ÖHK-Hallen A HJ Slutspel A Finale IFK Kristianstad 1 26 - 15 RP IF Linköping 1  
06091107 sø 06/09 15:45 sø 06/09 Valhalla Sport A HS Slutspel A Finale ÖIS Handboll 17 - 20 Önnerediterna  
06090507 sø 06/09 15:30 sø 06/09 Valhalla Sport B HS Slutspel B Finale H43 Lund HF 15 - 11 Stenungsunds HK  
06090710 sø 06/09 17:45 sø 06/09 ÖHK-Hallen A DJ Slutspel A Finale IK Sävehof 1 22 - 13 IK Sävehof 2  
06090810 sø 06/09 17:25 sø 06/09 ÖHK Gbg Brandservicehallen DJ Slutspel B Finale Sollentuna HK 1 14 - 20 HK Aranäs vit  
06091106 sø 06/09 14:30 sø 06/09 Valhalla Sport A DS Slutspel A Finale ÖHK Göteborg 24 - 15 Önnereds HK Önnerediterna  
06090506 sø 06/09 14:30 sø 06/09 Valhalla Sport B DS Slutspel B Finale Torslanda HK 9 - 10 KFUM Trollhättan  
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
13092614 sø 13/09 18:45 sø 13/09 Masthuggshallen F11 Plj C Mölndals HF Ferdig Önnereds HK Grön    
13092613 sø 13/09 18:00 sø 13/09 Masthuggshallen F11 Plj A IK Baltichov Röd Ferdig Önnereds HK Vit    
13091011 sø 13/09 17:25 sø 13/09 Lundbystrand 3 P16 Slutspel B Semifinale IFK Skövde 2 14 - 13 IF Hallby HK  
13091312 sø 13/09 17:25 sø 13/09 Lundbystrand 5 P15 Slutspel B Semifinale IFK Bankeryd/Cyrus 10 - 11 Redbergslids IK 1  
13090811 sø 13/09 17:20 sø 13/09 ÖHK Gbg Brandservicehallen F14 Slutspel B Semifinale IK Sävehof 4 14 - 15 IK Sävehof 3  
13091211 sø 13/09 17:15 sø 13/09 Lundbystrand 4 P16 Slutspel B Semifinale Skogås HK 7 - 11 RP IF Linköping  
13092412 sø 13/09 17:15 sø 13/09 Flatåsskolan P11 Plj C Önnereds HK Grön 1 Ferdig IK Sävehof - FÖ 2    
13092612 sø 13/09 17:15 sø 13/09 Masthuggshallen F11 Plj C IK Sävehof 3 Ferdig IK Baltichov Blå    
13091010 sø 13/09 16:40 sø 13/09 Lundbystrand 3 F15 Slutspel B Semifinale HK Aranäs 2 16 - 18 Alingsås HK  
13091311 sø 13/09 16:40 sø 13/09 Lundbystrand 5 P15 Slutspel B Semifinale RP Linköping 19 - 13 HK Silwing Troja  
13090810 sø 13/09 16:35 sø 13/09 ÖHK Gbg Brandservicehallen F14 Slutspel B Semifinale Stenungsunds HK 6 - 12 Alingsås HK 2  
13090111 sø 13/09 16:30 sø 13/09 Serneke Arena A F16 Slutspel B Semifinale Torslanda HK Vit 12 - 13 Ovesholms IF  
13090311 sø 13/09 16:30 sø 13/09 Lundbystrand 2 P15 Slutspel A Semifinale Önnereds HK Grön 21 - 14 IFK Skövde HK  
13090911 sø 13/09 16:30 sø 13/09 Serneke Arena B F16 Slutspel B Semifinale IF Hallby HK 11 - 8 Skövde HF 2  
13091210 sø 13/09 16:30 sø 13/09 Lundbystrand 4 F15 Slutspel B Semifinale KFUM Trollhättan 9 - 8 Partille if  
13091411 sø 13/09 16:30 sø 13/09 Heidhallen P14 Slutspel B Semifinale HK Silwing Troja 17 - 10 IFK Skövde HK Blå  
13091511 sø 13/09 16:30 sø 13/09 Frölunda Kulturhus F12 Slutspel A Semifinale Hammarby Handboll 1 17 - 11 Kärra HF 2  
13091711 sø 13/09 16:30 sø 13/09 Landala Sporthall F12 Slutspel B Semifinale Kungälvs HK Grön 10 - 4 IK Sävehof 2  
13092111 sø 13/09 16:30 sø 13/09 Lundbystrand 1 P15 Slutspel A Semifinale Täby HBK 2 12 - 13 Täby HBK 1  
13092411 sø 13/09 16:30 sø 13/09 Flatåsskolan P11 Plj C IK Sävehof VUP 2 Ferdig Torslanda HK 2    
13092611 sø 13/09 16:30 sø 13/09 Masthuggshallen F11 Plj B Backa HK Vit Ferdig Önnereds HK Svart    
13093511 sø 13/09 16:30 sø 13/09 Lillekärrshallen F13 Slutspel A Semifinale Eslövs ik 14 - 8 Torslanda HK Vit  
13091009 sø 13/09 15:55 sø 13/09 Lundbystrand 3 P16 Slutspel B 1/4 Final IFK Skövde 2 15 - 14 OV Helsingborg  
13091310 sø 13/09 15:55 sø 13/09 Lundbystrand 5 P16 Slutspel B 1/4 Final Önnereds HK 2 13 - 14 IF Hallby HK  
13092010 sø 13/09 15:55 sø 13/09 ÖHK Brixlyhallen P14 Slutspel A Semifinale Ystad IF HF 14 - 8 Ljunghusen HK  
13090510 sø 13/09 15:50 sø 13/09 Valhalla Sport B P13 Slutspel A Semifinale HK Aranäs 3 13 - 17 Täby HBK  
13090809 sø 13/09 15:50 sø 13/09 ÖHK Gbg Brandservicehallen F14 Slutspel B 1/4 Final IK Sävehof 3 16 - 14 IFK Kristianstad  
13090110 sø 13/09 15:45 sø 13/09 Serneke Arena A P16 Slutspel A Semifinale Torslanda HK 1 13 - 18 HK Silwing/Troja  
13090310 sø 13/09 15:45 sø 13/09 Lundbystrand 2 F15 Slutspel A Semifinale Kärra HF 15 - 6 Särökometernas HK  
13090710 sø 13/09 15:45 sø 13/09 ÖHK-Hallen A P14 Slutspel A Semifinale Önnered HK 1 10 - 9 Torslanda HK Blå  
13090910 sø 13/09 15:45 sø 13/09 Serneke Arena B P16 Slutspel A Semifinale IFK Kristianstad 11 - 10 IK Sävehof 1  
13091110 sø 13/09 15:45 sø 13/09 Valhalla Sport A P13 Slutspel A Semifinale OV Helsingborg 1 17 - 11 HK Aranäs 1  
13091209 sø 13/09 15:45 sø 13/09 Lundbystrand 4 P16 Slutspel B 1/4 Final Lödde Vikings HK 10 - 15 RP IF Linköping  
13091410 sø 13/09 15:45 sø 13/09 Heidhallen P14 Slutspel B Semifinale IFK Skövde HK Vit 21 - 14 OV Helsingborg  
13091510 sø 13/09 15:45 sø 13/09 Frölunda Kulturhus F12 Slutspel A Semifinale Hammarby Handboll 2 13 - 5 IK Sävehof 3  
13091710 sø 13/09 15:45 sø 13/09 Landala Sporthall F12 Slutspel B Semifinale HK Aranäs 2 13 - 5 Redbergslids IK Vit  
13092110 sø 13/09 15:45 sø 13/09 Lundbystrand 1 F15 Slutspel A Semifinale Skövde HF 10 - 12 Önnereds HK  
13092410 sø 13/09 15:45 sø 13/09 Flatåsskolan P11 Plj B IK Sävehof VUP 1 Ferdig IK Sävehof - FÖ 1    
SEB BAMBUSA BRIXLY Kaffekompaniet Stokvis Tapes Sverige AB ICA Nära