Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
AIK Handboll F12 (Flickor födda 2008)
AIK Handboll F14 (Flickor födda 2006)
Ale Handboll F13 (Flickor födda 2007)
Ale Handboll F13 (Flickor födda 2007)
Alingsås HK P13 (Pojkar födda 2007)
Alingsås HK P15 (Pojkar födda 2005)
Alingsås HK P16 (Pojkar födda 2004)
Alingsås HK P16 (Pojkar födda 2004)
Alingsås HK Herrjunior (födda 01-03)
Alingsås HK Herrjunior (födda 01-03)
Alingsås HK F14 (Flickor födda 2006)
Alingsås HK F14 (Flickor födda 2006)
Alingsås HK F15 (Flickor födda 2005)
Alingsås HK F16 (Flickor födda 2004)
Alingsås HK Damjunior (födda 01-03)
Alingsås HK B Dam Senior (Div 1 och lägre)
Backa HK P12 (Pojkar födda 2008)
Backa HK Vit P14 (Pojkar födda 2006)
Backa HK Röd P14 (Pojkar födda 2006)
Backa HK Vit F11 (Flickor födda 2009)
Backa HK Röd F11 (Flickor födda 2009)
BK Heid Svart P14 (Pojkar födda 2006)
BK Heid Röd P14 (Pojkar födda 2006)
BK Heid Svart F12 (Flickor födda 2008)
BK Heid Röd F12 (Flickor födda 2008)
BK Heid F13 (Flickor födda 2007)
BK Heid Svart F14 (Flickor födda 2006)
BK Heid Röd F14 (Flickor födda 2006)
Bollebygds AFF P13 (Pojkar födda 2007)
Bollebygds AFF F14 (Flickor födda 2006)
Bollstanäs SK F13 (Flickor födda 2007)
Eskilstuna Guif P13 (Pojkar födda 2007)
Eskilstuna Guif F13 (Flickor födda 2007)
Eskilstuna Guif F13 (Flickor födda 2007)
Eskilstuna Guif Svart F14 (Flickor födda 2006)
Eslövs ik F13 (Flickor födda 2007)
GF Kroppskultur Herr Senior (Div 2 och lägre)
GIK Wasaiterna U Herr Senior (Div 2 och lägre)
Gustavsbergs IF HK Damjunior (födda 01-03)
H43 Lund P15 (Pojkar födda 2005)
H43 Lund P15 (Pojkar födda 2005)
H43 Lund P16 (Pojkar födda 2004)
H43 Lund P16 (Pojkar födda 2004)
H43 Lund HF Herr Senior (Div 2 och lägre)
Halmstad handboll P16 (Pojkar födda 2004)
Hammarby Handboll P16 (Pojkar födda 2004)
Hammarby Handboll P03 Herrjunior (födda 01-03)
Hammarby Handboll P03 Herrjunior (födda 01-03)
Hammarby Handboll F12 (Flickor födda 2008)
Hammarby Handboll F12 (Flickor födda 2008)
Hammarby Handboll F13 (Flickor födda 2007)
Hammarby Handboll F14 (Flickor födda 2006)
Hammarby Handboll F14 (Flickor födda 2006)
Hammarby IF Handboll P11 (Pojkar födda 2009)
Hammarby IF Handboll P13 (Pojkar födda 2007)
Hammarby IF Handboll P14 (Pojkar födda 2006)
HK Ankaret P12 (Pojkar födda 2008)
HK Aranäs P13 (Pojkar födda 2007)
HK Aranäs P13 (Pojkar födda 2007)
HK Aranäs P13 (Pojkar födda 2007)
HK Aranäs P14 (Pojkar födda 2006)
HK Aranäs P14 (Pojkar födda 2006)
HK Aranäs F12 (Flickor födda 2008)
HK Aranäs F12 (Flickor födda 2008)
HK Aranäs F12 (Flickor födda 2008)
HK Aranäs F12 (Flickor födda 2008)
HK Aranäs F13 (Flickor födda 2007)
HK Aranäs F13 (Flickor födda 2007)
HK Aranäs F13 (Flickor födda 2007)
HK Aranäs F13 (Flickor födda 2007)
HK Aranäs F14 (Flickor födda 2006)
HK Aranäs F14 (Flickor födda 2006)
HK Aranäs F15 (Flickor födda 2005)
HK Aranäs F15 (Flickor födda 2005)
HK Aranäs F16 (Flickor födda 2004)
HK Aranäs blå Damjunior (födda 01-03)
HK Aranäs vit Damjunior (födda 01-03)
HK Cliff Gul F12 (Flickor födda 2008)
HK Lidköping F14 (Flickor födda 2006)
HK Malmö Herrjunior (födda 01-03)
HK Malmö F16 (Flickor födda 2004)
HK Malmö F16 (Flickor födda 2004)
HK Silwing/Troja P16 (Pojkar födda 2004)
HK Silwing Troja P14 (Pojkar födda 2006)
HK Silwing Troja P15 (Pojkar födda 2005)
HK Silwing Troja F16 (Flickor födda 2004)
HK Varberg Dam Senior (Div 1 och lägre)
Huddinge Handbollklubb H2 Herr Senior (Div 2 och lägre)
Huddinge HK P13 (Pojkar födda 2007)
Huddinge HK F16 (Flickor födda 2004)
Huddinge HK Damjunior (födda 01-03)
Hönö IS F12 (Flickor födda 2008)
Höörs HK H65 F15 (Flickor födda 2005)
IF Hallby HK P16 (Pojkar födda 2004)
IF Hallby HK Herrjunior (födda 01-03)
IF Hallby HK Herr Senior (Div 2 och lägre)
IF Hallby HK F16 (Flickor födda 2004)
IFK Bankeryd/Cyrus P15 (Pojkar födda 2005)
IFK Kristianstad P12 (Pojkar födda 2008)
IFK Kristianstad P15 (Pojkar födda 2005)
IFK Kristianstad P16 (Pojkar födda 2004)
IFK Kristianstad Herrjunior (födda 01-03)
IFK Kristianstad Herrjunior (födda 01-03)
IFK Kristianstad F14 (Flickor födda 2006)
IFK Skövde P16 (Pojkar födda 2004)
IFK Skövde P16 (Pojkar födda 2004)
IFK Skövde Herr Senior (Div 2 och lägre)
IFK Skövde Herr Senior (Div 2 och lägre)
IFK Skövde HK Blå P14 (Pojkar födda 2006)
IFK Skövde HK Vit P14 (Pojkar födda 2006)
IFK Skövde HK P15 (Pojkar födda 2005)
IFK Tumba F12 (Flickor födda 2008)
IFK Tumba F12 (Flickor födda 2008)
IF Swithiod Herrjunior (födda 01-03)
IK Baltichov blå P11 (Pojkar födda 2009)
IK Baltichov vit P11 (Pojkar födda 2009)
IK Baltichov P12 (Pojkar födda 2008)
IK Baltichov Vit P14 (Pojkar födda 2006)
IK Baltichov Blå P14 (Pojkar födda 2006)
IK Baltichov Blå F11 (Flickor födda 2009)
IK Baltichov Röd F11 (Flickor födda 2009)
IK Baltichov Vit F11 (Flickor födda 2009)
IK Baltichov F12 (Flickor födda 2008)
IK Baltichov Vit F13 (Flickor födda 2007)
IK Baltichov Blå F13 (Flickor födda 2007)
IK Baltichov F14 (Flickor födda 2006)
IK Baltichov F16 (Flickor födda 2004)
IK Baltichov F16 (Flickor födda 2004)
IK Baltichov Dam Senior (Div 1 och lägre)
IK Bolton P16 (Pojkar födda 2004)
IK Bolton F15 (Flickor födda 2005)
IK Celtic Herr Senior (Div 2 och lägre)
IK Nord Herr Senior (Div 2 och lägre)
IK Sund P14 (Pojkar födda 2006)
IK Sävehof VUP 2 P11 (Pojkar födda 2009)
IK Sävehof VUP 1 P11 (Pojkar födda 2009)
IK Sävehof - FÖ P11 (Pojkar födda 2009)
IK Sävehof - FÖ P11 (Pojkar födda 2009)
IK Sävehof - FÖ 1 P11 (Pojkar födda 2009)
IK Sävehof P12 (Pojkar födda 2008)
IK Sävehof P12 (Pojkar födda 2008)
IK Sävehof P12 (Pojkar födda 2008)
IK Sävehof P12 (Pojkar födda 2008)
IK Sävehof P12 (Pojkar födda 2008)
IK Sävehof Svart P13 (Pojkar födda 2007)
IK Sävehof Röd P13 (Pojkar födda 2007)
IK Sävehof Grön P13 (Pojkar födda 2007)
IK Sävehof Gul P13 (Pojkar födda 2007)
IK Sävehof gul P14 (Pojkar födda 2006)
IK Sävehof svart P14 (Pojkar födda 2006)
IK Sävehof P15 (Pojkar födda 2005)
IK Sävehof P16 (Pojkar födda 2004)
IK Sävehof P16 (Pojkar födda 2004)
IK Sävehof Herrjunior (födda 01-03)
IK Sävehof F11 (Flickor födda 2009)
IK Sävehof F11 (Flickor födda 2009)
IK Sävehof F11 (Flickor födda 2009)
IK Sävehof F11 (Flickor födda 2009)
IK Sävehof F11 (Flickor födda 2009)
IK Sävehof F12 (Flickor födda 2008)
IK Sävehof F12 (Flickor födda 2008)
IK Sävehof F12 (Flickor födda 2008)
IK Sävehof F12 (Flickor födda 2008)
IK Sävehof F13 (Flickor födda 2007)
IK Sävehof F13 (Flickor födda 2007)
IK Sävehof F13 (Flickor födda 2007)
IK Sävehof F13 (Flickor födda 2007)
IK Sävehof F13 (Flickor födda 2007)
IK Sävehof F14 (Flickor födda 2006)
IK Sävehof F14 (Flickor födda 2006)
IK Sävehof F14 (Flickor födda 2006)
IK Sävehof F14 (Flickor födda 2006)
IK Sävehof F15 (Flickor födda 2005)
IK Sävehof F16 (Flickor födda 2004)
IK Sävehof F16 (Flickor födda 2004)
IK Sävehof F16 (Flickor födda 2004)
IK Sävehof Damjunior (födda 01-03)
IK Sävehof Damjunior (födda 01-03)
Karlshamns HF P16 (Pojkar födda 2004)
Karlskrona Handboll F16 (Flickor födda 2004)
Kfum Trollhättan Syd P13 (Pojkar födda 2007)
Kfum Trollhättan Nord P13 (Pojkar födda 2007)
Kfum Trollhättan Herr Senior (Div 2 och lägre)
Kfum Trollhättan F15 (Flickor födda 2005)
Kfum Trollhättan F16 (Flickor födda 2004)
Kfum Trollhättan Dam Senior (Div 1 och lägre)
KFUM Trollhättans IA F13 (Flickor födda 2007)
Kristianstad Handboll F14 (Flickor födda 2006)
Kungälvs HK P12 (Pojkar födda 2008)
Kungälvs HK P14 (Pojkar födda 2006)
Kungälvs HK Vit F12 (Flickor födda 2008)
Kungälvs HK Grön F12 (Flickor födda 2008)
Kungälvs HK Damjunior (födda 01-03)
Kvibergs HK P11 (Pojkar födda 2009)
Kvibergs HK F13 (Flickor födda 2007)
Kärra HF P11 (Pojkar födda 2009)
Kärra HF P11 (Pojkar födda 2009)
Kärra HF P13 (Pojkar födda 2007)
Kärra HF P14 (Pojkar födda 2006)
Kärra HF Herrjunior (födda 01-03)
Kärra HF F12 (Flickor födda 2008)
Kärra HF F12 (Flickor födda 2008)
Kärra HF F13 (Flickor födda 2007)
Kärra HF F13 (Flickor födda 2007)
Kärra HF F15 (Flickor födda 2005)
Kärra HF F16 (Flickor födda 2004)
Kärra HF Damjunior (födda 01-03)
Kävlinge HK P16 (Pojkar födda 2004)
Kävlinge HK P16 (Pojkar födda 2004)
Ljunghusen HK P14 (Pojkar födda 2006)
Ljunghusens HK P16 (Pojkar födda 2004)
Ljunghusens HK F13 (Flickor födda 2007)
Ljunghusens HK F13 (Flickor födda 2007)
Lugi F11 (Flickor födda 2009)
Lugi F11 (Flickor födda 2009)
LUGI Handboll Herrjunior (födda 01-03)
LUGI Handboll Herrjunior (födda 01-03)
Lugi HF P15 (Pojkar födda 2005)
Lugi HF P16 (Pojkar födda 2004)
Lugi HF F15 (Flickor födda 2005)
Lugi HF Vit F16 (Flickor födda 2004)
Lugi HF Vinrött F16 (Flickor födda 2004)
Lödde Vikings HK P15 (Pojkar födda 2005)
Lödde Vikings HK P16 (Pojkar födda 2004)
Lödde Vikings HK F14 (Flickor födda 2006)
Lödde Vikings HK F14 (Flickor födda 2006)
Lödde Vikings HK F16 (Flickor födda 2004)
Lödde Vikings HK F16 (Flickor födda 2004)
Mölndals HF F11 (Flickor födda 2009)
Mölndals HF F12 (Flickor födda 2008)
Mölndals HF F13 (Flickor födda 2007)
Mölndals HF F16 (Flickor födda 2004)
NKIK F15 (Flickor födda 2005)
NKIK Dam Senior (Div 1 och lägre)
Ovesholms IF F16 (Flickor födda 2004)
OV Helsingborg P12 (Pojkar födda 2008)
OV Helsingborg P12 (Pojkar födda 2008)
OV Helsingborg P13 (Pojkar födda 2007)
OV Helsingborg P13 (Pojkar födda 2007)
OV Helsingborg P14 (Pojkar födda 2006)
OV Helsingborg P16 (Pojkar födda 2004)
OV Helsingborg F11 (Flickor födda 2009)
OV Helsingborg F11 (Flickor födda 2009)
OV Helsingborg F12 (Flickor födda 2008)
OV Helsingborg F14 (Flickor födda 2006)
OV Helsingborg F14 (Flickor födda 2006)
OV Helsingborg F16 (Flickor födda 2004)
OV Helsingborg F16 (Flickor födda 2004)
OV Helsingborg F16 (Flickor födda 2004)
OV Helsingborg Damjunior (födda 01-03)
Partille if F15 (Flickor födda 2005)
Redbergslid IK P12 (Pojkar födda 2008)
Redbergslid IK P12 (Pojkar födda 2008)
Redbergslids IK P13 (Pojkar födda 2007)
Redbergslids IK P13 (Pojkar födda 2007)
Redbergslids IK P14 (Pojkar födda 2006)
Redbergslids IK P14 (Pojkar födda 2006)
Redbergslids IK P15 (Pojkar födda 2005)
Redbergslids IK P15 (Pojkar födda 2005)
Redbergslids IK P15 (Pojkar födda 2005)
Redbergslids IK P16 (Pojkar födda 2004)
Redbergslids IK Vit F12 (Flickor födda 2008)
Redbergslids IK Blå F12 (Flickor födda 2008)
Redbergslids IK F14 (Flickor födda 2006)
Redbergslids IK Blå F15 (Flickor födda 2005)
Redbergslids IK Vit F15 (Flickor födda 2005)
RP IF Linköping P16 (Pojkar födda 2004)
RP IF Linköping Herrjunior (födda 01-03)
RP IF Linköping Herrjunior (födda 01-03)
RP IF Linköping F16 (Flickor födda 2004)
RP IF Linköping Damjunior (födda 01-03)
RP IF Linköping Damjunior (födda 01-03)
RP Linköping P15 (Pojkar födda 2005)
Sannadals SK Herr Senior (Div 2 och lägre)
Skogås HK P15 (Pojkar födda 2005)
Skogås HK P16 (Pojkar födda 2004)
Skuru IK F14 (Flickor födda 2006)
Skuru IK F14 (Flickor födda 2006)
Skuru IK P06 P14 (Pojkar födda 2006)
Skåre HK F15 (Flickor födda 2005)
Skövde HF F14 (Flickor födda 2006)
Skövde HF F14 (Flickor födda 2006)
Skövde HF F15 (Flickor födda 2005)
Skövde HF F16 (Flickor födda 2004)
Skövde HF F16 (Flickor födda 2004)
Sollentuna HK Damjunior (födda 01-03)
Sollentuna HK Damjunior (födda 01-03)
Stenungsunds HK 2Vit P13 (Pojkar födda 2007)
Stenungsunds HK 1Röd P13 (Pojkar födda 2007)
Stenungsunds HK P15 (Pojkar födda 2005)
Stenungsunds HK P15 (Pojkar födda 2005)
Stenungsunds HK Herr Senior (Div 2 och lägre)
Stenungsunds HK F14 (Flickor födda 2006)
Stockholmspolisens IF HF Orange F15 (Flickor födda 2005)
Stockholmspolisens IF HF Svart F15 (Flickor födda 2005)
Särökometernas HK P14 (Pojkar födda 2006)
Särökometernas HK Herr Senior (Div 2 och lägre)
Särökometernas HK F13 (Flickor födda 2007)
Särökometernas HK F15 (Flickor födda 2005)
Särökometernas HK F16 (Flickor födda 2004)
Särökometernas HK Dam Senior (Div 1 och lägre)
Torslanda HK P11 (Pojkar födda 2009)
Torslanda HK P11 (Pojkar födda 2009)
Torslanda HK 3 Vit P12 (Pojkar födda 2008)
Torslanda HK 1 Blå P12 (Pojkar födda 2008)
Torslanda HK 2 Röd P12 (Pojkar födda 2008)
Torslanda HK P13 (Pojkar födda 2007)
Torslanda HK P13 (Pojkar födda 2007)
Torslanda HK Blå P14 (Pojkar födda 2006)
Torslanda HK P16 (Pojkar födda 2004)
Torslanda HK P16 (Pojkar födda 2004)
Torslanda HK Herr Senior (Div 2 och lägre)
Torslanda HK Vit F13 (Flickor födda 2007)
Torslanda HK Svart F13 (Flickor födda 2007)
Torslanda HK Blå F13 (Flickor födda 2007)
Torslanda HK F15 (Flickor födda 2005)
Torslanda HK Vit F16 (Flickor födda 2004)
Torslanda HK Blå F16 (Flickor födda 2004)
Torslanda HK Blå Damjunior (födda 01-03)
Torslanda HK Dam Senior (Div 1 och lägre)
Tyresö Handboll Herrjunior (födda 01-03)
Tyresö Handboll Herrjunior (födda 01-03)
Täby HBK P13 (Pojkar födda 2007)
Täby HBK P15 (Pojkar födda 2005)
Täby HBK P15 (Pojkar födda 2005)
Täby HBK P16 (Pojkar födda 2004)
Täby HBK F13 (Flickor födda 2007)
Vetlanda HF Herr Senior (Div 2 och lägre)
Ystad IF HF P14 (Pojkar födda 2006)
Ystads IF Handboll Herrjunior (födda 01-03)
Ystads IF Handboll Herrjunior (födda 01-03)
Ystads IF HF P14 (Pojkar födda 2006)
Ystads IF HF F14 (Flickor födda 2006)
Åhus Handboll P04 P16 (Pojkar födda 2004)
ÖHK Göteborg Dam Senior (Div 1 och lägre)
ÖIS Handboll Herr Senior (Div 2 och lägre)
Önnered HK P14 (Pojkar födda 2006)
Önnered HK P14 (Pojkar födda 2006)
Önnerediterna Önnerediterna Herr Senior (Div 2 och lägre)
Önnereds HK P10 Vit P11 (Pojkar födda 2009)
Önnereds HK P10 Svart P11 (Pojkar födda 2009)
Önnereds HK Svart P11 (Pojkar födda 2009)
Önnereds HK Grön P11 (Pojkar födda 2009)
Önnereds HK Vit P11 (Pojkar födda 2009)
Önnereds HK Grön P12 (Pojkar födda 2008)
Önnereds HK Svart P12 (Pojkar födda 2008)
Önnereds HK Vit P12 (Pojkar födda 2008)
Önnereds HK P13 (Pojkar födda 2007)
Önnereds HK P13 (Pojkar födda 2007)
Önnereds HK Grön P15 (Pojkar födda 2005)
Önnereds HK P16 (Pojkar födda 2004)
Önnereds HK P16 (Pojkar födda 2004)
Önnereds HK Herrjunior (födda 01-03)
Önnereds HK Vit F11 (Flickor födda 2009)
Önnereds HK Svart F11 (Flickor födda 2009)
Önnereds HK Grön F11 (Flickor födda 2009)
Önnereds HK F12 (Flickor födda 2008)
Önnereds HK F12 (Flickor födda 2008)
Önnereds HK Vit F13 (Flickor födda 2007)
Önnereds HK Svart F13 (Flickor födda 2007)
Önnereds HK Grön F13 (Flickor födda 2007)
Önnereds HK F14 (Flickor födda 2006)
Önnereds HK F14 (Flickor födda 2006)
Önnereds HK F15 (Flickor födda 2005)
Önnereds HK F16 (Flickor födda 2004)
Önnereds HK F16 (Flickor födda 2004)
Önnereds HK Damjunior (födda 01-03)
Önnereds HK Önnerediterna Dam Senior (Div 1 och lägre)
SEB BRIXLY Kakservice Kaffekompaniet Stokvis Tapes Sverige AB Gutz ICA Nära