Registration Fee:
All teams payed
Some teams payed
No fees payed

List of registered teams

Club Category Team name Payment status
AIK Handboll Dam Senior (Div 1 och lägre) AIK Handboll All teams payed
Alingsås HK P10 (Pojkar födda 2009) Alingsås HK 1 All teams payed
Alingsås HK P10 (Pojkar födda 2009) Alingsås HK 2 All teams payed
Alingsås HK P11 (Pojkar födda 2008) Alingsås HK 1 All teams payed
Alingsås HK P11 (Pojkar födda 2008) Alingsås HK 2 All teams payed
Alingsås HK P13 (Pojkar födda 2006) Alingsås HK 2 All teams payed
Alingsås HK P13 (Pojkar födda 2006) Alingsås HK 1 All teams payed
Alingsås HK P14 (Pojkar födda 2005) Alingsås HK All teams payed
Alingsås HK P16 (Pojkar födda 2003) Alingsås HK 2 All teams payed
Alingsås HK P16 (Pojkar födda 2003) Alingsås HK 1 All teams payed
Alingsås HK Herrjunior (födda 00-02) Alingsås HK All teams payed
Alingsås HK F10 (Flickor födda 2009) Alingsås HK All teams payed
Alingsås HK F11 (Flickor födda 2008) Alingsås HK 2 All teams payed
Alingsås HK F11 (Flickor födda 2008) Alingsås HK 1 All teams payed
Alingsås HK F12 (Flickor födda 2007) Alingsås HK 2 All teams payed
Alingsås HK F12 (Flickor födda 2007) Alingsås HK 1 All teams payed
Alingsås HK F13 (Flickor födda 2006) Alingsås HK 2 All teams payed
Alingsås HK F13 (Flickor födda 2006) Alingsås HK 1 All teams payed
Alingsås HK F14 (Flickor födda 2005) Alingsås HK Vit All teams payed
Alingsås HK F15 (Flickor födda 2004) Alingsås HK All teams payed
Alingsås HK F16 (Flickor födda 2003) Alingsås HK All teams payed
Alingsås HK Damjunior (födda 00-02) Alingsås HK All teams payed
Alingsås HK Dam Senior (Div 1 och lägre) Alingsås HK All teams payed
Anderstorps SK P16 (Pojkar födda 2003) Anderstorps SK All teams payed
Backa HK P13 (Pojkar födda 2006) Backa HK Röd All teams payed
Backa HK P13 (Pojkar födda 2006) Backa HK Vit All teams payed
Backa HK Herr Senior (Div 2 och lägre) Backa HK All teams payed
Bjurslätts IF Herr Senior (Div 2 och lägre) Bjurslätts IF All teams payed
BK Heid P13 (Pojkar födda 2006) BK Heid Röd All teams payed
BK Heid P13 (Pojkar födda 2006) BK Heid Svart All teams payed
BK Heid F11 (Flickor födda 2008) BK Heid Svart All teams payed
BK Heid F11 (Flickor födda 2008) BK Heid Röd All teams payed
BK Heid F13 (Flickor födda 2006) BK Heid 2 All teams payed
BK Heid F13 (Flickor födda 2006) BK Heid 1 All teams payed
BK Heid F15 (Flickor födda 2004) BK Heid All teams payed
Bollebygds AFF P12 (Pojkar födda 2007) Bollebygds AFF All teams payed
Bækkelaget Sportsklub P15 (Pojkar födda 2004) Bækkelaget Sportsklub All teams payed
Bønes P14 (Pojkar födda 2005) Bønes All teams payed
Eskilstuna GUIF F14 (Flickor födda 2005) Eskilstuna Guif All teams payed
Eskilstuna GUIF F16 (Flickor födda 2003) Eskilstuna GUIF All teams payed
Eslövs HF Herr Senior (Div 2 och lägre) Eslövs HF All teams payed
Fjellhammer P15 (Pojkar födda 2004) Fjellhammer 2 All teams payed
Fjellhammer P15 (Pojkar födda 2004) Fjellhammer 1 All teams payed
Furuset Håndball IF F15 (Flickor födda 2004) Furuset Håndball IF All teams payed
Fyllingen P13 (Pojkar födda 2006) Fyllingen No fees payed
GF Kroppskultur F13 (Flickor födda 2006) GF Kroppskultur 1 All teams payed
GF Kroppskultur F13 (Flickor födda 2006) GF Kroppskultur 2 All teams payed
GF Kroppskultur F15 (Flickor födda 2004) GF Kroppskultur Grön All teams payed
GF Kroppskultur F15 (Flickor födda 2004) GF Kroppskultur Vit All teams payed
Gustavsbergs IF HK Damjunior (födda 00-02) Gustavsbergs IF HK All teams payed
Gökstens BK F13 (Flickor födda 2006) Gökstens BK All teams payed
H43 Lund P13 (Pojkar födda 2006) H43 Lund 1 All teams payed
H43 Lund P13 (Pojkar födda 2006) H43 Lund 2 All teams payed
H43 Lund P15 (Pojkar födda 2004) H43 Lund 3 All teams payed
H43 Lund P15 (Pojkar födda 2004) H43 Lund 1 All teams payed
H43 Lund P15 (Pojkar födda 2004) H43 Lund 2 All teams payed
H43 Lund P16 (Pojkar födda 2003) H43 Lund All teams payed
H43 Lund F14 (Flickor födda 2005) H43 Lund 2 All teams payed
H43 Lund F14 (Flickor födda 2005) H43 Lund 1 All teams payed
H43 Lund F16 (Flickor födda 2003) H43 Lund All teams payed
H43 Lund HF Herrjunior (födda 00-02) H43 Lund HF Blå All teams payed
H43 Lund HF Herrjunior (födda 00-02) H43 Lund HF Vit All teams payed
H43 Lund HF Herr Senior (Div 2 och lägre) H43 Lund HF All teams payed
H65 Höör F11 (Flickor födda 2008) H65 Höör Röd All teams payed
H65 Höör F11 (Flickor födda 2008) H65 Höör Svart All teams payed
H65 Höör F14 (Flickor födda 2005) H65 Höör All teams payed
H65 Höör Dam Senior (Div 1 och lägre) H65 Höör All teams payed
Hallstahammars SK HK Herr Senior (Div 2 och lägre) Hallstahammars SK HK All teams payed
Hammarby IF HF Herrjunior (födda 00-02) Hammarby IF HF All teams payed
Hammarby IF HF F12 (Flickor födda 2007) Hammarby IF HF All teams payed
Haninge Handboll F12 (Flickor födda 2007) Haninge Handboll 2 All teams payed
Haninge Handboll F12 (Flickor födda 2007) Haninge Handboll 1 All teams payed
HIK Hellerup P13 (Pojkar födda 2006) HIK Hellerup All teams payed
HK Ankaret P11 (Pojkar födda 2008) HK Ankaret 2 All teams payed
HK Ankaret P11 (Pojkar födda 2008) HK Ankaret 1 All teams payed
HK Ankaret P12 (Pojkar födda 2007) HK Ankaret All teams payed
HK Ankaret P16 (Pojkar födda 2003) HK Ankaret 2 All teams payed
HK Ankaret P16 (Pojkar födda 2003) HK Ankaret 1 All teams payed
HK Ankaret F10 (Flickor födda 2009) HK Ankaret Tigrarna All teams payed
HK Ankaret F10 (Flickor födda 2009) HK Ankaret Lejonen All teams payed
HK Ankaret F14 (Flickor födda 2005) HK Ankaret 1 No fees payed
HK Ankaret F14 (Flickor födda 2005) HK Ankaret 2 No fees payed
HK Ankaret F16 (Flickor födda 2003) HK Ankaret All teams payed
HK Aranäs P12 (Pojkar födda 2007) HK Aranäs Röd All teams payed
HK Aranäs P12 (Pojkar födda 2007) HK Aranäs Blå All teams payed
HK Aranäs P12 (Pojkar födda 2007) HK Aranäs Vit All teams payed
HK Aranäs P14 (Pojkar födda 2005) HK Aranäs 1 All teams payed
HK Aranäs P14 (Pojkar födda 2005) HK Aranäs 2 All teams payed
HK Aranäs P15 (Pojkar födda 2004) HK Aranäs All teams payed
HK Aranäs P16 (Pojkar födda 2003) HK Aranäs Blå All teams payed
HK Aranäs P16 (Pojkar födda 2003) HK Aranäs Vit All teams payed
HK Aranäs Herrjunior (födda 00-02) HK Aranäs All teams payed
HK Aranäs F11 (Flickor födda 2008) HK Aranäs Blå All teams payed
HK Aranäs F11 (Flickor födda 2008) HK Aranäs Vit All teams payed
HK Aranäs F12 (Flickor födda 2007) HK Aranäs 1 All teams payed
HK Aranäs F12 (Flickor födda 2007) HK Aranäs Röd All teams payed
HK Aranäs F12 (Flickor födda 2007) HK Aranäs Blå All teams payed
HK Aranäs F13 (Flickor födda 2006) HK Aranäs Svart All teams payed
HK Aranäs F13 (Flickor födda 2006) HK Aranäs Vit All teams payed
HK Aranäs F13 (Flickor födda 2006) HK Aranäs Blå All teams payed
HK Aranäs F14 (Flickor födda 2005) HK Aranäs 2 All teams payed
HK Aranäs F14 (Flickor födda 2005) HK Aranäs 3 All teams payed
HK Aranäs F14 (Flickor födda 2005) HK Aranäs 1 All teams payed
HK Aranäs F15 (Flickor födda 2004) HK Aranäs Vit All teams payed
HK Aranäs F16 (Flickor födda 2003) HK Aranäs Blå All teams payed
HK Aranäs F16 (Flickor födda 2003) HK Aranäs Vit All teams payed
HK Aranäs Damjunior (födda 00-02) HK Aranäs Vit All teams payed
HK Aranäs Damjunior (födda 00-02) HK Aranäs Blå All teams payed
HK Cliff P16 (Pojkar födda 2003) HK Cliff 2 All teams payed
HK Cliff P16 (Pojkar födda 2003) HK Cliff 1 All teams payed
HK Cliff F11 (Flickor födda 2008) HK Cliff 1 All teams payed
HK Cliff F11 (Flickor födda 2008) HK Cliff 2 All teams payed
HK eRPing Herrjunior (födda 00-02) HK eRPing All teams payed
HK Malmö P16 (Pojkar födda 2003) HK Malmö All teams payed
HK Malmö Herrjunior (födda 00-02) HK Malmö All teams payed
HK Rygge Dam Senior (Div 1 och lägre) HK Rygge All teams payed
HK Silwing Troja P14 (Pojkar födda 2005) HK Silwing Troja All teams payed
HK Varberg Dam Senior (Div 1 och lägre) HK Varberg All teams payed
Huddinge HK F14 (Flickor födda 2005) Huddinge HK 2 All teams payed
Huddinge HK F14 (Flickor födda 2005) Huddinge HK 1 All teams payed
Huddinge HK F15 (Flickor födda 2004) Huddinge HK F05 All teams payed
Huddinge HK F15 (Flickor födda 2004) Huddinge HK Blå All teams payed
Huddinge HK F15 (Flickor födda 2004) Huddinge HK Vit All teams payed
Huddinge HK F16 (Flickor födda 2003) Huddinge HK 1 All teams payed
Huddinge HK F16 (Flickor födda 2003) Huddinge HK 2 All teams payed
Husøy Føynland F13 (Flickor födda 2006) Husøy Føynland All teams payed
Härryda HK P13 (Pojkar födda 2006) Härryda HK Blå All teams payed
Härryda HK P13 (Pojkar födda 2006) Härryda HK Vit All teams payed
Härryda HK Herrjunior (födda 00-02) Härryda HK All teams payed
IF Hallby HK F16 (Flickor födda 2003) IF Hallby HK No fees payed
IF Hallby HK Damjunior (födda 00-02) IF Hallby HK All teams payed
IF HV Tidaholm 81 Herr Senior (Div 2 och lägre) IF HV Tidaholm 81 All teams payed
IFK Bankeryd P15 (Pojkar födda 2004) IFK Bankeryd All teams payed
IFK Kristianstad P11 (Pojkar födda 2008) IFK Kristianstad 1 All teams payed
IFK Kristianstad P11 (Pojkar födda 2008) IFK Kristianstad 2 All teams payed
IFK Kristianstad P12 (Pojkar födda 2007) IFK Kristianstad 1 All teams payed
IFK Kristianstad P12 (Pojkar födda 2007) IFK Kristianstad 2 All teams payed
IFK Kristianstad P13 (Pojkar födda 2006) IFK Kristianstad 2 All teams payed
IFK Kristianstad P13 (Pojkar födda 2006) IFK Kristianstad 1 All teams payed
IFK Kristianstad P14 (Pojkar födda 2005) IFK Kristianstad 1 All teams payed
IFK Kristianstad P14 (Pojkar födda 2005) IFK Kristianstad 2 All teams payed
IFK Kristianstad P15 (Pojkar födda 2004) IFK Kristianstad 2 All teams payed
IFK Kristianstad P15 (Pojkar födda 2004) IFK Kristianstad 1 All teams payed
IFK Kristianstad P16 (Pojkar födda 2003) IFK Kristianstad All teams payed
IFK Kristianstad Herrjunior (födda 00-02) IFK Kristianstad All teams payed
IFK Kristianstad F11 (Flickor födda 2008) IFK Kristianstad All teams payed
IFK Kristianstad F13 (Flickor födda 2006) IFK Kristianstad All teams payed
IFK Kristianstad F14 (Flickor födda 2005) IFK Kristianstad 2 All teams payed
IFK Kristianstad F14 (Flickor födda 2005) IFK Kristianstad 1 All teams payed
IFK Kristianstad F16 (Flickor födda 2003) IFK Kristianstad All teams payed
IFK Malmö HF F15 (Flickor födda 2004) IFK Malmö HF All teams payed
IFK Skövde Herrjunior (födda 00-02) IFK Skövde 2 All teams payed
IFK Skövde Herrjunior (födda 00-02) IFK Skövde 1 All teams payed
IFK Skövde HK P15 (Pojkar födda 2004) IFK Skövde HK 1 All teams payed
IFK Skövde HK P15 (Pojkar födda 2004) IFK Skövde HK 2 All teams payed
IFK Skövde HK P16 (Pojkar födda 2003) IFK Skövde HK 2 All teams payed
IFK Skövde HK P16 (Pojkar födda 2003) IFK Skövde HK 1 All teams payed
IFK Tumba HK Dam Senior (Div 1 och lägre) IFK Tumba HK All teams payed
IK Baltichov P11 (Pojkar födda 2008) IK Baltichov 2 All teams payed
IK Baltichov P11 (Pojkar födda 2008) IK Baltichov 1 All teams payed
IK Baltichov P12 (Pojkar födda 2007) IK Baltichov 2 All teams payed
IK Baltichov P12 (Pojkar födda 2007) IK Baltichov 1 All teams payed
IK Baltichov P13 (Pojkar födda 2006) IK Baltichov Blå All teams payed
IK Baltichov P13 (Pojkar födda 2006) IK Baltichov Vit All teams payed
IK Baltichov P14 (Pojkar födda 2005) IK Baltichov Blå All teams payed
IK Baltichov P14 (Pojkar födda 2005) IK Baltichov Vit All teams payed
IK Baltichov F10 (Flickor födda 2009) IK Baltichov Vit All teams payed
IK Baltichov F10 (Flickor födda 2009) IK Baltichov Blå All teams payed
IK Baltichov F11 (Flickor födda 2008) IK Baltichov Lila All teams payed
IK Baltichov F11 (Flickor födda 2008) IK Baltichov Rosa All teams payed
IK Baltichov F12 (Flickor födda 2007) IK Baltichov Blå All teams payed
IK Baltichov F12 (Flickor födda 2007) IK Baltichov Vit All teams payed
IK Baltichov F14 (Flickor födda 2005) IK Baltichov Röd All teams payed
IK Baltichov F14 (Flickor födda 2005) IK Baltichov Vit All teams payed
IK Baltichov F16 (Flickor födda 2003) IK Baltichov Vit All teams payed
IK Baltichov Damjunior (födda 00-02) IK Baltichov All teams payed
IK Bolton P14 (Pojkar födda 2005) IK Bolton All teams payed
IK Bolton P15 (Pojkar födda 2004) IK Bolton All teams payed
IK Bolton P16 (Pojkar födda 2003) IK Bolton All teams payed
IK Bolton F13 (Flickor födda 2006) IK Bolton Gul All teams payed
IK Bolton F13 (Flickor födda 2006) IK Bolton Svart All teams payed
IK Celtic Herr Senior (Div 2 och lägre) IK Celtic All teams payed
IK Nord Herr Senior (Div 2 och lägre) IK Nord All teams payed
IK Sund P12 (Pojkar födda 2007) IK Sund 3 All teams payed
IK Sund P12 (Pojkar födda 2007) IK Sund 1 All teams payed
IK Sund P12 (Pojkar födda 2007) IK Sund 2 All teams payed
IK Sund P15 (Pojkar födda 2004) IK Sund All teams payed
IK Sund F11 (Flickor födda 2008) IK Sund 1 All teams payed
IK Sund F11 (Flickor födda 2008) IK Sund 2 All teams payed
IK Sävehof P10 (Pojkar födda 2009) IK Sävehof 1 All teams payed
IK Sävehof P10 (Pojkar födda 2009) IK Sävehof 4 All teams payed
IK Sävehof P10 (Pojkar födda 2009) IK Sävehof 3 All teams payed
IK Sävehof P10 (Pojkar födda 2009) IK Sävehof 2 All teams payed
IK Sävehof P10 (Pojkar födda 2009) IK Sävehof FÖ 3 All teams payed
IK Sävehof P10 (Pojkar födda 2009) IK Sävehof FÖ 1 All teams payed
IK Sävehof P10 (Pojkar födda 2009) IK Sävehof FÖ 2 All teams payed
IK Sävehof P11 (Pojkar födda 2008) IK Sävehof 3 All teams payed
IK Sävehof P11 (Pojkar födda 2008) IK Sävehof 2 All teams payed
IK Sävehof P11 (Pojkar födda 2008) IK Sävehof 1 All teams payed
IK Sävehof P12 (Pojkar födda 2007) IK Sävehof 3 All teams payed
IK Sävehof P12 (Pojkar födda 2007) IK Sävehof 2 All teams payed
IK Sävehof P12 (Pojkar födda 2007) IK Sävehof 1 All teams payed
IK Sävehof P12 (Pojkar födda 2007) IK Sävehof 4 All teams payed
IK Sävehof P13 (Pojkar födda 2006) IK Sävehof Svart All teams payed
IK Sävehof P13 (Pojkar födda 2006) IK Sävehof Gul All teams payed
IK Sävehof P13 (Pojkar födda 2006) IK Sävehof Röd All teams payed
IK Sävehof P14 (Pojkar födda 2005) IK Sävehof 1 All teams payed
IK Sävehof P14 (Pojkar födda 2005) IK Sävehof 2 All teams payed
IK Sävehof P16 (Pojkar födda 2003) IK Sävehof 2 All teams payed
IK Sävehof P16 (Pojkar födda 2003) IK Sävehof 1 All teams payed
IK Sävehof F10 (Flickor födda 2009) IK Sävehof VU 2 No fees payed
IK Sävehof F10 (Flickor födda 2009) IK Sävehof VU 1 No fees payed
IK Sävehof F11 (Flickor födda 2008) IK Sävehof FÖ 1 All teams payed
IK Sävehof F11 (Flickor födda 2008) IK Sävehof FÖ 2 All teams payed
IK Sävehof F11 (Flickor födda 2008) IK Sävehof FÖ 3 All teams payed
IK Sävehof F16 (Flickor födda 2003) IK Sävehof 4 All teams payed
IK Sävehof F16 (Flickor födda 2003) IK Sävehof 3 All teams payed
IK Sävehof F16 (Flickor födda 2003) IK Sävehof 1 All teams payed
IK Sävehof F16 (Flickor födda 2003) IK Sävehof 2 All teams payed
IK Sävehof Damjunior (födda 00-02) IK Sävehof 1 All teams payed
IK Sävehof Damjunior (födda 00-02) IK Sävehof 2 All teams payed
Jardar IL P14 (Pojkar födda 2005) Jardar IL All teams payed
Karlshamns Handboll P16 (Pojkar födda 2003) Karlshamns Handboll All teams payed
Karlskrona handboll P12 (Pojkar födda 2007) Karlskrona handboll All teams payed
Karlskrona handboll Herrjunior (födda 00-02) Karlskrona handboll All teams payed
Karlskrona handboll F14 (Flickor födda 2005) Karlskrona handboll All teams payed
Karlskrona HB F15 (Flickor födda 2004) Karlskrona HB All teams payed
KFUM Trollhättan P12 (Pojkar födda 2007) KFUM Trollhättan Syd All teams payed
KFUM Trollhättan P12 (Pojkar födda 2007) KFUM Trollhättan Nord All teams payed
KFUM Trollhättan Herr Senior (Div 2 och lägre) KFUM Trollhättan All teams payed
KFUM Trollhättan F12 (Flickor födda 2007) KFUM Trollhättan All teams payed
KFUM Trollhättan F13 (Flickor födda 2006) KFUM Trollhättan All teams payed
KFUM Trollhättan F14 (Flickor födda 2005) KFUM Trollhättan All teams payed
KFUM Trollhättan F15 (Flickor födda 2004) KFUM Trollhättan All teams payed
KFUM Trollhättan Damjunior (födda 00-02) KFUM Trollhättan All teams payed
KFUM Trollhättan Handboll P11 (Pojkar födda 2008) KFUM Trollhättan Handboll All teams payed
Klyve IL Håndball F13 (Flickor födda 2006) Klyve IL Håndball 1 All teams payed
Klyve IL Håndball F13 (Flickor födda 2006) Klyve IL Håndball 2 All teams payed
Kolbotn Håndball F14 (Flickor födda 2005) Kolbotn Håndball 2 No fees payed
Kolbotn Håndball F14 (Flickor födda 2005) Kolbotn Håndball 1 No fees payed
Kolbotn IL P10 (Pojkar födda 2009) Kolbotn IL 2 All teams payed
Kolbotn IL P10 (Pojkar födda 2009) Kolbotn IL 1 All teams payed
Kolbotn IL P14 (Pojkar födda 2005) Kolbotn IL 2 All teams payed
Kolbotn IL P14 (Pojkar födda 2005) Kolbotn IL 1 All teams payed
Kolbotn IL F12 (Flickor födda 2007) Kolbotn IL Blå All teams payed
Kolbotn IL F12 (Flickor födda 2007) Kolbotn IL Gul All teams payed
Kolbotn IL F13 (Flickor födda 2006) Kolbotn IL 3 All teams payed
Kolbotn IL F13 (Flickor födda 2006) Kolbotn IL 2 All teams payed
Kolbotn IL F13 (Flickor födda 2006) Kolbotn IL 1 All teams payed
Kristianstad Handboll F13 (Flickor födda 2006) Kristianstad Handboll All teams payed
Kristianstad HK F16 (Flickor födda 2003) Kristianstad HK Svart All teams payed
Kristianstad HK F16 (Flickor födda 2003) Kristianstad HK Orange All teams payed
K Sävehof F14 (Flickor födda 2005) K Sävehof 2 All teams payed
K Sävehof F14 (Flickor födda 2005) K Sävehof 3 All teams payed
K Sävehof F14 (Flickor födda 2005) K Sävehof 1 All teams payed
Kungälvs HK P14 (Pojkar födda 2005) Kungälvs HK All teams payed
Kungälvs HK Herrjunior (födda 00-02) Kungälvs HK All teams payed
Kungälvs HK F13 (Flickor födda 2006) Kungälvs HK Grön All teams payed
Kungälvs HK F13 (Flickor födda 2006) Kungälvs HK Vit All teams payed
Kungälvs HK F14 (Flickor födda 2005) Kungälvs HK 1 All teams payed
Kungälvs HK F14 (Flickor födda 2005) Kungälvs HK 2 All teams payed
Kungälvs HK F16 (Flickor födda 2003) Kungälvs HK 2 No fees payed
Kungälvs HK F16 (Flickor födda 2003) Kungälvs HK 1 All teams payed
Kungälvs HK Damjunior (födda 00-02) Kungälvs HK All teams payed
Kvibergs HK P11 (Pojkar födda 2008) Kvibergs HK All teams payed
Kv IK Sport Dam Senior (Div 1 och lägre) Kv IK Sport 2 All teams payed
Kv IK Sport Dam Senior (Div 1 och lägre) Kv IK Sport 1 All teams payed
Kärra HF P12 (Pojkar födda 2007) Kärra HF No fees payed
Kärra HF P13 (Pojkar födda 2006) Kärra HF No fees payed
Kärra HF Herrjunior (födda 00-02) Kärra HF All teams payed
Kärra HF F11 (Flickor födda 2008) Kärra HF 2 All teams payed
Kärra HF F11 (Flickor födda 2008) Kärra HF 1 All teams payed
Kärra HF F12 (Flickor födda 2007) Kärra HF 2 No fees payed
Kärra HF F12 (Flickor födda 2007) Kärra HF 1 No fees payed
Kärra HF F13 (Flickor födda 2006) Kärra HF 2 All teams payed
Kärra HF F13 (Flickor födda 2006) Kärra HF 1 All teams payed
Kärra HF F15 (Flickor födda 2004) Kärra HF All teams payed
Kärra HF F16 (Flickor födda 2003) Kärra HF 1 All teams payed
Kärra HF F16 (Flickor födda 2003) Kärra HF 2 All teams payed
Kärra HF Damjunior (födda 00-02) Kärra HF All teams payed
Kävlinge HK P14 (Pojkar födda 2005) Kävlinge HK All teams payed
Kävlinge HK P15 (Pojkar födda 2004) Kävlinge HK All teams payed
Kävlinge HK F16 (Flickor födda 2003) Kävlinge HK Orange All teams payed
Kävlinge HK F16 (Flickor födda 2003) Kävlinge HK Blå All teams payed
Langhus IL håndball P13 (Pojkar födda 2006) Langhus IL håndball All teams payed
LIF Lindesberg Herrjunior (födda 00-02) LIF Lindesberg All teams payed
LUGI HF P14 (Pojkar födda 2005) LUGI HF All teams payed
LUGI HF P16 (Pojkar födda 2003) LUGI HF 2 All teams payed
LUGI HF P16 (Pojkar födda 2003) LUGI HF 1 All teams payed
LUGI HF F13 (Flickor födda 2006) LUGI HF 1 All teams payed
LUGI HF F13 (Flickor födda 2006) LUGI HF 2 All teams payed
LUGI HF F13 (Flickor födda 2006) LUGI HF 3 All teams payed
LUGI HF F16 (Flickor födda 2003) LUGI HF No fees payed
LVHK F14 (Flickor födda 2005) LVHK 2 All teams payed
LVHK F14 (Flickor födda 2005) LVHK 1 All teams payed
LVHK F16 (Flickor födda 2003) LVHK 1 All teams payed
LVHK F16 (Flickor födda 2003) LVHK 2 All teams payed
Marks HK P16 (Pojkar födda 2003) Marks HK All teams payed
Marks HK Herrjunior (födda 00-02) Marks HK All teams payed
Mölndal/Nord P14 (Pojkar födda 2005) Mölndal/Nord All teams payed
Mölndals HF F10 (Flickor födda 2009) Mölndals HF All teams payed
Mölndals HF F12 (Flickor födda 2007) Mölndals HF Svart All teams payed
Mölndals HF F12 (Flickor födda 2007) Mölndals HF Röd All teams payed
Mörrums HK F16 (Flickor födda 2003) Mörrums HK All teams payed
Norrköpings HK P16 (Pojkar födda 2003) Norrköpings HK All teams payed
Norrköpings Kvinnliga IK Dam Senior (Div 1 och lägre) Norrköpings Kvinnliga IK All teams payed
Nödinge SK handboll P12 (Pojkar födda 2007) Nödinge SK Handboll All teams payed
Nödinge SK handboll F12 (Flickor födda 2007) Nödinge SK handboll Orange No fees payed
Nödinge SK handboll F12 (Flickor födda 2007) Nödinge SK handboll Blå No fees payed
OV Helsingborg P13 (Pojkar födda 2006) OV Helsingborg 2 All teams payed
OV Helsingborg P13 (Pojkar födda 2006) OV Helsingborg 1 All teams payed
OV Helsingborg P14 (Pojkar födda 2005) OV Helsingborg All teams payed
OV Helsingborg P15 (Pojkar födda 2004) OV Helsingborg All teams payed
OV Helsingborg P16 (Pojkar födda 2003) OV Helsingborg All teams payed
OV Helsingborg Herrjunior (födda 00-02) OV Helsingborg All teams payed
OV Helsingborg F12 (Flickor födda 2007) OV Helsingborg 1 All teams payed
OV Helsingborg F12 (Flickor födda 2007) OV Helsingborg 2 All teams payed
OV Helsingborg F13 (Flickor födda 2006) OV Helsingborg 2 All teams payed
OV Helsingborg F13 (Flickor födda 2006) OV Helsingborg 1 All teams payed
OV Helsingborg F14 (Flickor födda 2005) Ov Helsingborg 1 All teams payed
OV Helsingborg F14 (Flickor födda 2005) Ov Helsingborg 2 All teams payed
OV Helsingborg Damjunior (födda 00-02) OV Helsingborg All teams payed
OV Helsingborg Dam Senior (Div 1 och lägre) OV Helsingborg All teams payed
Partille IF F15 (Flickor födda 2004) Partille IF All teams payed
Redbergslids IK P11 (Pojkar födda 2008) Redbergslids IK 2 All teams payed
Redbergslids IK P11 (Pojkar födda 2008) Redbergslids IK 1 All teams payed
Redbergslids IK P12 (Pojkar födda 2007) Redbergslids IK 2 All teams payed
Redbergslids IK P12 (Pojkar födda 2007) Redbergslids IK 1 All teams payed
Redbergslids IK P13 (Pojkar födda 2006) Redbergslids IK 1 All teams payed
Redbergslids IK P13 (Pojkar födda 2006) Redbergslids IK 2 All teams payed
Redbergslids IK P14 (Pojkar födda 2005) Redbergslids IK Vit All teams payed
Redbergslids IK P14 (Pojkar födda 2005) Redbergslids IK Blå All teams payed
Redbergslids IK P15 (Pojkar födda 2004) Redbergslids IK All teams payed
Redbergslids IK P16 (Pojkar födda 2003) Redbergslids IK All teams payed
Redbergslids IK Herrjunior (födda 00-02) Redbergslids IK 2 All teams payed
Redbergslids IK Herrjunior (födda 00-02) Redbergslids IK 1 All teams payed
Redbergslids IK F10 (Flickor födda 2009) Redbergslids IK blå All teams payed
Redbergslids IK F10 (Flickor födda 2009) Redbergslids IK vit All teams payed
Redbergslids IK F11 (Flickor födda 2008) Redbergslids IK 2 All teams payed
Redbergslids IK F11 (Flickor födda 2008) Redbergslids IK 1 All teams payed
Redbergslids IK F16 (Flickor födda 2003) Redbergslids IK All teams payed
Redbergslids IK Dam Senior (Div 1 och lägre) Redbergslids IK All teams payed
Ronneby Handboll P14 (Pojkar födda 2005) Ronneby Handboll All teams payed
RPIF F15 (Flickor födda 2004) RPIF 2 All teams payed
RPIF F15 (Flickor födda 2004) RPIF 1 All teams payed
RP IF Linköping P16 (Pojkar födda 2003) RP IF Linköping 2 All teams payed
RP IF Linköping P16 (Pojkar födda 2003) RP IF Linköping 1 All teams payed
RP IF Linköping Damjunior (födda 00-02) RP IF Linköping All teams payed
Sannadals SK Herr Senior (Div 2 och lägre) Sannadals SK All teams payed
Sarpsborg IL F15 (Flickor födda 2004) Sarpsborg IL 2 All teams payed
Sarpsborg IL F15 (Flickor födda 2004) Sarpsborg IL 1 All teams payed
Skara HF Damjunior (födda 00-02) Skara HF All teams payed
Skara HF-U Dam Senior (Div 1 och lägre) Skara HF-U All teams payed
Ski IL Håndball P16 (Pojkar födda 2003) Ski IL Håndball 2 All teams payed
Ski IL Håndball P16 (Pojkar födda 2003) Ski IL Håndball 1 All teams payed
Skiptvet IL F12 (Flickor födda 2007) Skiptvet IL 2 All teams payed
Skiptvet IL F12 (Flickor födda 2007) Skiptvet IL 1 All teams payed
Skiptvet IL F15 (Flickor födda 2004) Skiptvet IL 1 All teams payed
Skiptvet IL F15 (Flickor födda 2004) Skiptvet IL 2 All teams payed
Skogås HK P12 (Pojkar födda 2007) Skogås HK vit All teams payed
Skogås HK P12 (Pojkar födda 2007) Skogås HK grön All teams payed
Skuru IK P14 (Pojkar födda 2005) Skuru IK All teams payed
Skåre HK P14 (Pojkar födda 2005) Skåre HK All teams payed
Skövde Hf F13 (Flickor födda 2006) Skövde HF 1 All teams payed
Skövde Hf F13 (Flickor födda 2006) Skövde HF 2 All teams payed
Skövde Hf F14 (Flickor födda 2005) Skövde HF All teams payed
Skövde Hf F15 (Flickor födda 2004) Skövde HF 1 All teams payed
Skövde Hf F15 (Flickor födda 2004) Skövde HF 2 All teams payed
Skövde Hf F16 (Flickor födda 2003) Skövde Hf All teams payed
Stenungsunds HK P12 (Pojkar födda 2007) Stenungsunds HK Röd All teams payed
Stenungsunds HK P12 (Pojkar födda 2007) Stenungsunds HK Vit All teams payed
Stenungsunds HK P14 (Pojkar födda 2005) Stenungsunds HK 1 All teams payed
Stenungsunds HK P14 (Pojkar födda 2005) Stenungsunds HK 2 All teams payed
Stenungsunds HK Herr Senior (Div 2 och lägre) Stenungsunds HK All teams payed
Stenungsunds HK F14 (Flickor födda 2005) Stenungsunds HK 2 No fees payed
Stenungsunds HK F14 (Flickor födda 2005) Stenungsunds HK 1 No fees payed
Särökometerna F11 (Flickor födda 2008) Särökometerna All teams payed
Särökometernas HK Herr Senior (Div 2 och lägre) Särökometernas HK All teams payed
Sävehof IK Herrjunior (födda 00-02) Sävehof IK 1 All teams payed
Sävehof IK Herrjunior (födda 00-02) Sävehof IK 2 All teams payed
Teie HK F12 (Flickor födda 2007) Teie HK 2 All teams payed
Teie HK F12 (Flickor födda 2007) Teie HK 1 All teams payed
Teie HK F13 (Flickor födda 2006) Teie HK All teams payed
Teie HK Dam Senior (Div 1 och lägre) Teie HK All teams payed
Tjörns Handbollsklubb F12 (Flickor födda 2007) Tjörns Handbollsklubb All teams payed
Tjörns Handbollsklubb F13 (Flickor födda 2006) Tjörns Handbollsklubb All teams payed
Torslanda HK P10 (Pojkar födda 2009) Torslanda HK 1 All teams payed
Torslanda HK P10 (Pojkar födda 2009) Torslanda HK 2 All teams payed
Torslanda HK P11 (Pojkar födda 2008) Torslanda HK 1 All teams payed
Torslanda HK P11 (Pojkar födda 2008) Torslanda HK 2 All teams payed
Torslanda HK P12 (Pojkar födda 2007) Torslanda HK Vit All teams payed
Torslanda HK P12 (Pojkar födda 2007) Torslanda HK Blå All teams payed
Torslanda HK P13 (Pojkar födda 2006) Torslanda HK Vit All teams payed
Torslanda HK P13 (Pojkar födda 2006) Torslanda HK Blå All teams payed
Torslanda HK P14 (Pojkar födda 2005) Torslanda HK Blå All teams payed
Torslanda HK P14 (Pojkar födda 2005) Torslanda HK Röd All teams payed
Torslanda HK P15 (Pojkar födda 2004) Torslanda HK 2 No fees payed
Torslanda HK P15 (Pojkar födda 2004) Torslanda HK 1 No fees payed
Torslanda HK P16 (Pojkar födda 2003) Torslanda HK No fees payed
Torslanda HK F10 (Flickor födda 2009) Torslanda HK 2 All teams payed
Torslanda HK F10 (Flickor födda 2009) Torslanda HK 4 All teams payed
Torslanda HK F10 (Flickor födda 2009) Torslanda HK 1 All teams payed
Torslanda HK F10 (Flickor födda 2009) Torslanda HK 3 All teams payed
Torslanda HK F11 (Flickor födda 2008) Torslanda HK 2 All teams payed
Torslanda HK F11 (Flickor födda 2008) Torslanda HK 1 All teams payed
Torslanda HK F11 (Flickor födda 2008) Torslanda HK 3 All teams payed
Torslanda HK F12 (Flickor födda 2007) Torslanda HK 2 All teams payed
Torslanda HK F12 (Flickor födda 2007) Torslanda HK 1 All teams payed
Torslanda HK F12 (Flickor födda 2007) Torslanda HK 3 All teams payed
Torslanda HK F14 (Flickor födda 2005) Torslanda HK Blå All teams payed
Torslanda HK F14 (Flickor födda 2005) Torslanda HK Vit All teams payed
Torslanda HK F15 (Flickor födda 2004) Torslanda HK Vit All teams payed
Torslanda HK F15 (Flickor födda 2004) Torslanda HK Blå All teams payed
Torslanda HK F16 (Flickor födda 2003) Torslanda HK Vit All teams payed
Torslanda HK F16 (Flickor födda 2003) Torslanda HK Blå All teams payed
Torslanda HK Damjunior (födda 00-02) Torslanda HK All teams payed
Torslanda HK Dam Senior (Div 1 och lägre) Torslanda HK All teams payed
Tyresö Handboll Herrjunior (födda 00-02) Tyresö Handboll All teams payed
Täby HBK P15 (Pojkar födda 2004) Täby HBK All teams payed
Vetlanda HF P15 (Pojkar födda 2004) Vetlanda HF All teams payed
Ystad IF HF F16 (Flickor födda 2003) Ystad IF HF 2 All teams payed
Ystad IF HF F16 (Flickor födda 2003) Ystad IF HF 1 All teams payed
Åhus Handboll P15 (Pojkar födda 2004) Åhus handboll All teams payed
Åhus Handboll F15 (Flickor födda 2004) Åhus Handboll 2 No fees payed
Åhus Handboll F15 (Flickor födda 2004) Åhus Handboll 1 All teams payed
Åkersberga HK P14 (Pojkar födda 2005) Åkersberga HK All teams payed
Åkersberga HK P16 (Pojkar födda 2003) Åkersberga HK All teams payed
Älta IF F16 (Flickor födda 2003) Älta IF All teams payed
ÖHK Göteborg Dam Senior (Div 1 och lägre) ÖHK Göteborg No fees payed
Önnereds HK P10 (Pojkar födda 2009) Önnereds HK Svart No fees payed
Önnereds HK P10 (Pojkar födda 2009) Önnereds HK Vit No fees payed
Önnereds HK P10 (Pojkar födda 2009) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK P11 (Pojkar födda 2008) Önnereds HK Svart No fees payed
Önnereds HK P11 (Pojkar födda 2008) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK P11 (Pojkar födda 2008) Önnereds HK Vit No fees payed
Önnereds HK P12 (Pojkar födda 2007) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK P12 (Pojkar födda 2007) Önnereds HK Svart No fees payed
Önnereds HK P12 (Pojkar födda 2007) Önnereds HK Vit No fees payed
Önnereds HK P13 (Pojkar födda 2006) Önnereds HK Svart No fees payed
Önnereds HK P13 (Pojkar födda 2006) Önnereds HK Vit No fees payed
Önnereds HK P13 (Pojkar födda 2006) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK P14 (Pojkar födda 2005) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK P14 (Pojkar födda 2005) Önnereds HK Vit No fees payed
Önnereds HK P15 (Pojkar födda 2004) Önnereds HK Vit No fees payed
Önnereds HK P15 (Pojkar födda 2004) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK P16 (Pojkar födda 2003) Önnereds HK Vit No fees payed
Önnereds HK P16 (Pojkar födda 2003) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK Herrjunior (födda 00-02) Önnereds HK 1 No fees payed
Önnereds HK Herrjunior (födda 00-02) Önnereds HK 2 No fees payed
Önnereds HK F10 (Flickor födda 2009) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK F10 (Flickor födda 2009) Önnereds HK Vit No fees payed
Önnereds HK F11 (Flickor födda 2008) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK F11 (Flickor födda 2008) Önnereds HK Vit No fees payed
Önnereds HK F12 (Flickor födda 2007) Önnereds HK Vit No fees payed
Önnereds HK F12 (Flickor födda 2007) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK F12 (Flickor födda 2007) Önnereds HK Svart No fees payed
Önnereds HK F13 (Flickor födda 2006) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK F13 (Flickor födda 2006) Önnereds HK Svart No fees payed
Önnereds HK F14 (Flickor födda 2005) Önnereds HK Vit No fees payed
Önnereds HK F14 (Flickor födda 2005) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK F15 (Flickor födda 2004) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK F15 (Flickor födda 2004) Önnereds HK Vit No fees payed
Önnereds HK F16 (Flickor födda 2003) Önnereds HK Vit No fees payed
Önnereds HK F16 (Flickor födda 2003) Önnereds HK Grön No fees payed
Önnereds HK Damjunior (födda 00-02) Önnereds HK No fees payed
SEB Erlandsson Kakservice Kaffekompaniet Stokvis Tapes Sverige AB Gutz Sverigesupporten